Wygodne, szybkie oraz niezniszczalne pojazdy. Samochody niezwyczajne, małe, mające wyraźnie opływowy kształt ciała, posiadające radioodtwarzacze CD. Maszyny zwinne, o gigantycznej zalecie prędkiego transportowania się. A wszystko po to, żeby podwyższyć uciechę współczesnego człowieka. Optymalizowanie samochodów odbywa się od chwili opatentowania pierwszego pojazdu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże poprawień są powstałe już w obecnych czasach wozy elektryczne czy też AppRadio. To auta, którym wystarczy jedynie prąd elektryczny. Na wyposażeniu mają DVD i ekrany.

Trzeba podłączyć samochód do kontaktu oraz zostawić do ładowania. Mimo to te pojazdy mogą przejechać tylko 150-200 km. Okropny jest fakt, iż takie auta mogą zastopować się na środku autostrady, czy odwrotnie – pustego pola, bowiem najzwyczajniej w świecie się wyładują. Nowością w świecie samochodów od roku 2013 jest wprowadzenie pojazdu bez kierowcy. Nowością są również innowacyjne wzmacniacze.

Samochody te nie potrzebują człowieka, a więc oraz prawa jazdy. Takie maszyny zostały przyjęte do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą też o szybujących autach, w których głośniki i subwoofery to fundament. To powszechne marzenie człowieka – górowanie nad światem, latanie w przestworzach. Tylko czy uda się wynaleźć sposób oraz patentować takie auta? To z pewnością byłoby wspaniałe doświadczenie dla smakoszy aut oraz stereotypowych ludzi, chcących odmiany. Dobrą odmianą są także akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w okresach starożytnych wiedzieli, że transportowanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki szybko się męczy i nie jest zaprojektowany, aby wędrować przez wiele godzin, lub nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla witalności. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały przeróżne pierwotne samochody.

car audio pioneer

pioneer

pioneer

głośniki koaksjalnepioneer